Стильна пов'язка для волосся НА ВИБІР: ❤️ Тонка ❤️ Широка КОЛІР БІФЛЕКСУ: блакитний, білий, салатовий, помаранчевий, жовтий, фіолетовий, shocking pink, золотий бежевий, бежевий, сірий, хакі, зелений, червоний, шоколадний, чорний, блакитний тропік, квітковий, ромашка МАТЕРІАЛИ: біфлекс Пошив за Вашими параметрами 1-7 днів✂️ Розмірна сітка знаходиться нижче❤️


250 

КОЛІР:
ВАШІ ПОБАЖАННЯ:
ПОВ'ЯЗКА: *

Подробнее


❤️До складу пов'язки "WONDER" входить:❤️

1) Білизняний біфлекс

Вид біфлексу, що характеризується шовковистістю та м'якістю на дотик. Це високоякісна синтетична тканина, яка добре тягнеться в 4 сторони, має підвищену повітропроникність і здатність відводити вологу з поверхні шкіри. Одна з найголовніших переваг біфлексу - чудова еластичність без втрати пружності. СКЛАД: нейлон 80%, спандекс 20%, щільність 200г/м2.


❤️Виріб прослужить набагато довше, якщо дотримуватись наших рекомендацій❤️

1) Солона вода і хлор руйнують лайкру та знебарвлюють яскраві кольори. Тому важливо прополоскати купальник в прісній воді, одразу після відвідування пляжу чи басейну.

2) Використовуйте для прання нейтральні засоби. Наприклад, дитяче мило або порошок не містить у своєму складі хлор або відбілювач.

3) Періть вручну, у теплій воді (25-30 градусів) без попереднього замочування. Якщо перете в машинці – обирайте делікатний режим.

4) Сушити у розправленому вигляді, на пласкій поверхні. Уникайте сонця, та не віджимайте виріб.

5) Не варто сушити в сушильному барабані, та на опалювальних приладах.